ŚEVCI ZLÍN 2003 - EAC JUNIOR CAPITALS 5:2

06.06.2014 07:51

V neděli 1.6.2014 jsme jako pomalu již tradičně hostili na NHL ploše na Hokejových halách dětí a mládeže v Brně velmi atraktivního soupeře - EAC Junior Capitals. Hrálo se ve velmi vysokém tempu, soupeř hrál výborně organizovaně, měl velmi kvalitní a vyrovnaný tým. Naši kluci po celou dobu neuvěřitelně bruslili a bojovali a místy přidávali stále větší a větší kvalitu. Po zápase následovalo ještě 10 minutové prodloužení, které jsme vyhráli 3:0. Následnou dovednostní soutěž - samostatné nájezdy vyhráli naši hosté. Utkání rozhodně splnilo očekávání a určitě se všichni těšíme na další zápas.

Naši kluci nastoupili v této sestavě: 7 Hamrla, 9 Prčík - 17 Čapka, 10 Koníček - 24 Matula, 55 Melenovský - 19 Háp - 25 Kráčalík, 13 Češek - 5 Cunda - 46 Lavička

Branky vstřelili: Prčík 3, Melenovský, Cunda